ŠŤASTNÝ DOMOV
S MÉNĚ VĚCMI


Nastav svou mysl a ukliď si doma i v životě.

7 + 1 týdenní online kurz


Vyčerpává tě...

…úklid, který nebere konce? Marná práce, která není nikde vidět?

 • Syslíš a neumíš věci vyhazovat, přestože je nepotřebuješ? Protože co kdyby někdy ano?
 • Netušíš, jak správně nastavit svou mysl, aby šel úklid od ruky a měl dlouhodobý efekt?
 • Taky si někdy připadáš jako služka, protože nemáš podporu od partnera ani dětí? Jako by ti házeli klacky pod nohy?
 • Nevíš, jak se ekologicky zbavit věcí? Příčí se ti všechno jen tak vyhodit do popelnice?
 • Všude se něco válí! Stresuje tě už pouhá myšlenka na to, kde s debordelizací začít?

Ještě věříš tomu, že je úklid nekonečná lopota?

Že manžel a děti jsou nenapravitelní bordeláři, se kterými nic nepohne?

Že chod domácnosti musí být výhradně na tvých bedrech?

A že nebudeš schopna se ničeho zbavit?


Stydíš se, že to doma nemáš jako ze škatulky?

Nejsi o nic horší než žena, která má domácnost jako obrázek. Napadlo tě, že nám nikdo správné know-how nepředal? Naše maminky to měly jinak. Doba byla taková, že když žena neměla neustále vysmejčíno, byla za šmudlu.

Doba sice naštěstí pokročila (sousedům čistou podlahu dokazovat nemusíme), nicméně samy tak nějak toužíme po pořádku a domácí harmonii. Jenomže jediný způsob, který jsme se naučily od předchozích generací, je právě neustálá otročina. Některé ženy ze zoufalství volí cestu opačnou – na vše rezignovat a předstírat, že jim je v tom nepořádku dobře.

Ale ani jeden z těchto dvou extrémů nemusí být tvoje každodenní realita. Stačí se naučit pár funkčních triků a přenastavit způsob uvažování nad úklidem.

A máš vyhráno. 

 

Víš, že uspořádaný domov je nejen o funkčním systému, ale rovným dílem také o správném nastavení mysli?

Co kdybys přestala přeskakovat z jedné činnosti na druhou a provedla úklid nejefektivnější a nejkratší možnou cestou?

Už tě někdy napadlo, že můžeš „své“ nenapravitelné bordeláře naučit spoluvytvářet krásný domov?

Co kdybys přenastavila svou mysl z „všechno by se mohlo jednou k něčemu hodit” na „co teď nevyužívám, může sloužit jinde“. Poté začneš zbytnosti s radostí posílat dál!  

Už tě někdy napadlo, že přehledný a uklizený domov je možný i u tebe doma?


Můžeš to mít!

 Přesně pro tebe jsem nachystala 7týdenní online kurz ŠŤASTNÝ DOMOV S MÉNĚ VĚCMI, kde kombinuji dvě klíčové oblasti vedoucí k uspořádané domácnosti – strategii úklidu a nastavení vlastní mysli.


Uklidila jsi...

… místnost po místnosti celou domácnost? Snažila ses do úklidu zapojit celou rodinu? Zkusila jsi rezignovat a úklid nechat na ostatních s nadějí, že někdo jiný převezme v péči o domácnost iniciativu?

Vím přesně, jak se cítíš, taky jsem si tím prošla.

A vím, že žádný z těchto triků nezafungoval. Dokonce jsme s mužem obdrželi nálepku největších bordelářů světa. Úklid mě nebavil, neviděla jsem v něm smysl a hlavně nevydržel ani den. Svalovala jsem vinu na čtyři kočky v domácnosti a později i jedno malé dítě.

Ale spíš než jimi to bylo o funkčním systému a správném nastavení mojí mysli. Protože teď – o pár let později – máme ty stejné čtyři kočky a k jednomu dítěti přibylo ještě další. A světe div se – pocity zmaru, beznaděje a frustrace už prostě nemám.

Vím přesně, kde co máme uložené. Když chci luxovat nebo vytírat, „příprava terénu“ mi trvá pouhých pár minut. Muže neprudím a on je na oplátku svolný k diskusi o domácnosti. Jsem konečně spokojená.


Zkus se zasnít...

…jak by ses cítila, kdybys jednou provždy vyřešila chaos a uspořádala si domácnost podle svých představ?

Prožila jsem to na vlastní kůži a můžu ti říct, že …

 • … se budeš cítit klidnější a ukotvenější ve svém životě!
 • … ti naroste energie a hlavně – péče o domácnost tě začne víc bavit!
 • tě opustí frustrace z věčně nedokončené činnosti a přijde velká úleva!
 • … budeš vědět, jak komunikovat s rodinou, aby všichni spolupracovali.
 • … konečně získáš mentální kapacitu na skutečně důležité věci ve svém životě!
 • … budeš přesně vědět kde co máš! Odpadnou zoufalé stavy hledání nenalezitelného.
 • … pocítíš klid na duši a objevíš prostor pro další tvoření.
 • … nečekané návštěvy tě nerozhodí.
 • …  budeš na sebe hrdá!

 


Představ si, že...

…vstoupíš do svého domu a před tebou se rozprostře nádherný prostor – na první pohled čistý a uspořádaný domov, radost pohledět. Odložíš klíče a kabát na své místečko a nedá ti to – očima přejedeš po všech věcech kolem, jak jim to tam sluší, jsou přesně tam, kde mají být. Musíš se usmát. Pomalu přejdeš do obýváku, který jako by se zhmotnil z tvých nejodvážnějších snů. Všechny věci mají své místo, které je pro ně jak dělané – jsou prakticky uložené, pěkně po ruce a zároveň oku lahodící. Každým pohledem po místnosti se ti po těle rozlije klid a jakési ukotvení, že sis dokázala do svého domova přivést kus jistoty, krásy a pohody. A je to tvoje zásluha, můžeš být na sebe pyšná.  


Láká tě tato představa?

Chtěla bys to mít také tak? Pojď se mnou a uvidíš, že se u tebe doma brzy začnou dít věci.

Co Tě v kurzu čeká

Týden 1

Posvítíme si na tvou hlavu – tvé nastavení mysli k úklidu, schraňování věcí a nakupování. Najdeš díru v lodi – kudy ti přitékají zbytnosti? Jak je zastavit? Napíšeš si svou definici uklizeného domova a následně si uděláš akční plán, bez kterého by nebyl tvůj úklid efektivní a nejrychlejší možný.

Týden 2

Posvítíš si na „SVŮJ PERFEKTNÍ SYSTÉM“, který tě drží tam, kde jsi právě teď – a nepustí tě ani o krok dál. A poté začneme s přípravou na hloubkový a trvalý úklid.
 
 

Týden 3

Začínáme třídit a uklízet. Ale ne jen tak nahodile, v tomto týdnu už budeme mít veškerou přípravu za sebou, tak půjdeme rovnou k věci. Dozvíš se strategie funkčního úklidu, který vydrží. Podle jakého klíče třídit věci, aby ses na něčem zbytečně dlouho nezasekla? A co s dárky a cennostmi, které se už nehodí?

Týden 4

Inspiruji tě, jak to mám doma já. Ukážu ti fotky a na nich vysvětlím, co mi funguje – abys to mohla rychle a jednoduše zkopírovat.
 
 
 

Týden 5

Nechceš vyhazovat věci do popelnice, když by se ještě daly využít? Mám to stejně! V tomto týdnu ti odhalím vyčerpávající seznam možností, kde se tvé věci ještě uplatní (včetně zapraného a roztrhaného oblečení po dětech).

Týden 6 a 7

Naučím tě vidět, proč muž a děti nespolupracují. Co dělat, abys nebyla na vše sama a konečně se mohla se zbytkem rodiny domluvit na fungující spolupráci? Toto klíčové téma nastartuje úžasné změny ve tvém životě a jsou mu věnované dva týdny.

Co je ještě součástí kurzu

- Facebooková skupina – pro kurzistky vytvořím soukromou skupinu, kde s vámi po celou dobu budu a kde se poznáte s dalšími stejně naladěnými ženami. Bude to jen náš interaktivní prostor plný motivace a sdílení.
 
  - Extra týden mé plné podpory v rámci facebookové skupiny (nad rámec 7 výukových týdnů) – vím, že může znenadání přijít strach a pochybnosti, zda jdeš správně. Nebo se někde zasekneš a oceníš podporu. Budu tu pro tebe a budu tě nadšeně podporovat, motivovat a hlavně - pomůžu ti začlenit nové poznatky do reálného života. Slibuji, že ucítíš změnu.
 
 - Společné volání uděláme si čas pro sebe a popovídáme si v reálném čase, každá u své obrazovky přes Zoom. Bude to cca 90 minut plných motivace, sdílení, otázek a odpovědí.
 
  - BONUS – Check list: „Úklidem přehledně, rychle, smysluplně.“ Díky tomuto PDF souboru budeš mít vše přehledně a na jednom místě. Objevíš skutečné priority a proces proměny tvé domácnosti se stane zábavnou činností.

  - BONUS 2 - Jak vyzrát na perfekcionismus při úklidu?

Pojď už odložit všechny nepříjemné pocity související s chaotickou domácností.

BALÍČEK STANDARD

 • Vstup do kurzu Šťastný domov s méně věcmi v hodnotě 6 600 Kč

Celková hodnota balíčku je 6 600 Kč.

NYNÍ JEN ZA 1 350 Kč.

BALÍČEK VIP

 • Vstup do kurzu Šťastný domov s méně věcmi v hodnotě 6 600 Kč
 • 3x 90 minut sezení jeden na jednoho. Společný čas strávíme nad otázkami a problémy, které budeš mít chuť probírat a které tebe a tvou domácnost bleskově posunou o úroveň výš 

Celková hodnota balíčku je 9 300 Kč.

NYNÍ JEN ZA 4 050 Kč.
Místa jsou omezená!


Začínáme 4. dubna, ale takto nízkou cenu máš možnost využít jen teď!

Za osm týdnů naší společné cesty uděláš tolik práce, kolik jsi nezvládla za posledních několik let.

 • Přenastavíš svou mysl tak, aby tě nadále neblokovala v důležitých změnách.
 • Dostaneš ode mě veškeré know-how, motivuju tě a přeměna domácnosti ti půjde jako po másle – a bude tě bavit!
 • Byla by škoda do kurzu nevstoupit a zůstat stát na místě – otrávená, bezradná a demotivovaná.

Stačí udělat první krok a přihlásit se. Ostatní zvládneme společně.


KDO JSEM?

Jsem certifikovaný kouč a mentor a mou velkou vášní je objevovat a zkoumat životní štěstí u sebe i svých klientů. Pomáhám ženám prostřednictvím individuálních sezení i online kurzů ke spokojenému žití. Osobním růstem se zabývám již řadu let, protože mě samotné pomohlo správné nastavení mysli k plnohodnotnému a spokojenému životu.

Ženy se mě samy začaly ptát na tipy k uspořádanému a šťastnému domovu. Tento proces je totiž krom správných „úklidových“ strategií především o přenastavení mysli.  Sama jsem také mívala velmi chaotickou domácnost, než jsem přišla, jak na to. A konečně se mi podařilo vybudovat místo přehledné, kde je celé rodině dobře.

Pavlína Žáková

 


Časté otázky

Co když nebudu mít čas kurz dokončit během plánovaných osmi týdnů?
Nevadí, dokončíš ho svým tempem. Výuková videa a další materiály ti zůstávají v členské sekci celý rok. A to je dost dlouhá doba si vše v klidu a pohodě projet a udělat plánované změny.

Co když je má domácnost jeden velký chaos, co budu za 8 týdnů schopna zvládnout?
Za osm týdnů nezvládneš uklidit úplně celou domácnost, zvláště je-li v chaotickém stavu. Nicméně za pár týdnů v kurzu dokončíš to nejpodstatnější, co si na začátku stanovíš. A navíc – tvá mysl bude fungovat jinak, a proto zbylý úklid vyřešíš efektivně a rychle i po skončení kurzu.
Pořídíš-li si VIP balíček, budeš mít se mnou 3 sezení, kde půjdeme krok po kroku přesně tak, jak to budeš potřebovat. Sezení můžeme roztáhnout v delším časovém horizontu, abych vždy mohla reagovat na tvé akutní potřeby. 

Co když potřebuju doladit ve své domácnosti spíše jednotlivosti?
I tak je kurz pro tebe! Je totiž dost dobře možné, že ses zacyklila v nějaké maličkosti, kterou ne a ne rozlousknout. K tomu ti dopomohou nejen výuková videa, ale též společná facebooková skupina, kde se můžeš kdykoli ptát.

Kurz je moc drahý.
Cena je za zlomek hodnoty kurzu a dávám ji jen teď. Do kurzu jsem dala své know how, zkušenosti a s láskou jsem ho piplala do dnešní podoby. Abych jej sestavila takto poctivě, musela jsem se několik let vzdělávat. Bez toho by to nešlo. Musím ctít svou hodnotu, vynaloženou práci i čas.

Jsem přehlcená, nestíhám.
Cítíš-li se zahlcená a máš-li jen minimum času pro sebe, myslím, že je naopak o důvod víc do kurzu vstoupit. Neděláme zde žádné zbytečné odbočky a omáčku obecně nemám ráda, takže jdeme přímo k věci. Kurz je pro tebe nachystaný tak, že se každým týdnem a každým cvičením posouváš ke svému vytouženému cíli –domovu, ve kterém je tobě i tvé rodině krásně.

Tento kurz se mi kryje s jiným zakoupeným kurzem.
Zde platí to stejné, co u předchozí námitky. V kurzu není žádná omáčka a jde se přímo. A nezapomeň, že tam s tebou po celých 8 týdnů budu a program ti bude k dispozici ještě celý rok!

Pojď už odložit trápení s věčně nepořádným domovem a přidej se do kurzu. Na vlastní kůži pocítíš příval nové, dosud nepoznané energie.

Reference

„…s tříděním šatníku mi Pavlína úplně otevřela oči…“

„Pavlína na mě hned od začátku naší konzultace působila velice mile. Skvěle se orientuje v dané problematice a myslím, že mě skvěle obohatila. Prodiskutovaly jsme náš současný stav a metody používané v naší domácnosti. Některé postupy ponecháme, jelikož fungují, ale např. s tříděním šatníku mi úplně otevřela oči. Byla to skvěle strávená cca hodinka a prošly jsme vše, co jsem potřebovala. Děkuji ještě jednou za konzultaci.“
 
Eva Votápková

Chci moc Pavlíně poděkovat … přišla se snadným rychlým řešením, jak si doma efektivně a rychle přinést pořádek …!

„Konzultace na "úklid" s Pavlínou byla pro mě velmi přínosná a přinesla ovoce hned po konzultaci, kdy jsem šla udělat akční krok!! Chci moc Pavlíně poděkovat, že mi pomohla se na věci podívat jinak a přišla se snadným rychlým řešením, jak si doma efektivně a rychle přinést pořádek do tolik mnou kýžených oblastí! Takže mohu JEN a JEN doporučit .“
 
Marie Riva

„Pavlína mi dala nový impuls a dokonce už se i těším, až se na to vrhnu.“

„Ač jsem neměla zpočátku moc představu, o čem si budeme povídat, téma se vynořilo celkem rychle. Konkrétně pomoc s tím, jak se zbavit věcí nahromaděných po dvou úmrtích v rodině, postupně, bez výčitek a lítosti. Protože bylo nutné rychle vyklidit prostory, prvotní vytřídění proběhlo už dřív. Zbývající věci jsme ale jen přesunuli a uskladnili s tím, že "až bude chuť a čas"... Jenže už to je nějaký pátek, vlastně i nějaký rok, a stále chybí síla a chuť se k tomu vracet. Pavlína mě navedla, jak si tohle břemeno už netáhnout dál za krkem, ale postupně po menších částech se ho zbavit, vyřešit ho. Jsem ráda za tipy, které jsem dostala, aby mi práce šla rychleji od ruky. Cítím to tak, že mi Pavlína dala nový impuls a dokonce už se i těším, až se na to vrhnu.“
 
Kamila

„Nyní se mi lépe doma dýchá! Paní Pavlína je sympatická a vřele ji doporučuji.“

„Měla jsem pocit, že jsem doma přehlcená věcmi a vše na mě padá. Proto jsem se obrátila na paní Pavlínu. Dala mi cenné rady, jak mám postupovat a na co se zaměřit. Nyní se mi lépe doma dýchá, protož cítím, že je tu vzdušněji. Paní Pavlína je sympatická a vřele ji doporučuji.“
 
Jana Hrachovcová

NYNÍ JEN 1 350 Kč pro balíček STANDARD a 4 050 Kč pro balíček VIP.

V kurzu budeš mít:

 • Videa v rámci každého modulu
 • Uzavřenou facebookovou skupinu
 • Mou podporu a pravidelné odpovědi na aktuální otázky po dobu 8 týdnů
 • Podporu dalších žen, které jsou na stejné vlně
 • PDF soubory k snadnějšímu převádění nových informací do reality
 • Bonus
Rozluč se s chaotickou domácností. Přidej se do kurzu, kde během několika týdnů sama zažiješ, co znamená skutečně uspořádaná domácnost, kde se cítí dobře celá rodina.