Legendární vztah za 30 dní

Online kurz

Jak krok za krokem obnovit lásku, důvěru a vášeň:
Praktický plán pro záchranu vašeho vztahu!

Překonejte krizi v partnerství vlastními silami – odkryjte osvědčené metody, které vám brzy vrátí blízkost a vzrušení, bez zásahu zvenčí!

ZNÁTE TEN POCIT...

... kdy váš muž sice leží vedle vás, ale vám to připadá, jako by byl milión kilometrů daleko? Takhle se cítí spousta lidí ve vztazích. A co hůř, stává se jim to normou. Ale nemusí to tak být.

Představte si, jaké by to bylo, kdyby ...

Kdyby se váš partner konečně začal zajímat o to, co děláte, jak se cítíte, co vás trápí.
Kdyby naslouchal vašim nejdivočejším snům a podporoval vás v jejich dosažení!
Jaké by to bylo, kdybyste věděla, že jste pro něj ta nejdůležitější na světě? Nezáleží na tom, jak dlouho jste spolu, kolika hádkami jste prošli, kolikrát jste byli na pokraji rozvodu. 
Je možné to změnit. Tento online kurz vám ukáže, jak na to. A zdaleka se nebude jednat jen o komunikaci.
Vše si krok po kroku ukážeme.

Nádherný vztah je realita, které můžete dosáhnout. A já vám s tím pomůžu.
Rozumím vám, vím, jak moc můžou být vztahy těžké a vyčerpávající. Vím, že máte pocit, že všechno, co děláte, je marné.
Že nikdo nechápe tu frustraci, která vás přepadá pokaždé, když se s partnerem pohádáte a cítíte se v lepším případě jako spolubydlící – dva cizinci v jednom bytě.

Chápu vás.

Procházíte tím samým peklem, kterým prochází tisíce jiných žen.

Vím, že to je těžké, když...

 • Občas zažíváte pocit absolutní samoty, i když jste vedle svého milovaného člověka.
 • Jste svědkem toho, jak váš vztah postupně uvadá a vy se cítíte se bezmocná ho oživit.
 • Zažila jste nekonečné hádky, křik a vzájemné obviňování, které vás vyčerpávalo a ničilo.
 • Možná vás mrzí, že váš partner tráví více času s přáteli, v práci nebo u svých koníčků než s vámi.
 • Kolikrát jste se pokusila své pocity a obavy sdílet, ale byla jste odmítnuta a nepochopena.
 • Snažíte se být ta dokonalá partnerka, máma, ale stále máte pocit, že to nikdy nebude dost, že to nikdo neocení.
 • A možná jste se pokusila o změnu, pokusila jste se svůj vztah zlepšit, ale nic, co jste udělala, nemělo žádný efekt.
 • Bojíte se, že se váš vztah pomalu, ale jistě rozpadá, a vy zůstanete sama.
Vím, že to je těžké, že jste frustrovaná a vyčerpaná. Chápu vás a umím vám a vašemu vztahu pomoci.

Není to vaše chyba!

NENÍ TO VAŠE CHYBA

Dovolte mi říct něco důležitého: tohle vše, co prožíváte, není vaše chyba. Opravdu ne. Rozumím tomu, že jste se snažila. Že jste dělala vše, co bylo ve vašich silách, aby váš vztah fungoval. Tak jako tisíce jiných žen, které stojí před stejným problémem. Tohle není o tom, že byste byla špatná partnerka nebo že byste selhala.

Nikdo z nás totiž nikdy nedostal manuál, jak na vztahy. Víte, jak je to s manuálem? Když si koupíte nový telefon nebo auto, vždycky tam někde najdete tu malou knížečku s návodem, jak na to. Ale když jde o vztahy, takovou knížečku nikdo z nás nedostal.

KDO Z NÁS DOSTAL MANUÁL NA VZTAHY?

Nikdy jsme se ve škole neučili tu nejdůležitější dovednost na světě - jak budovat šťastné vztahy. Neučili nás to ani na kroužcích a mnohdy ani ne v rodině a širším okolí. Často právě naopak. Jediné, čím jsme byli často celé dospívání obklopeni, byly destruktivní vztahové vzorce našich nejbližších, které způsobovaly, že spolu už po pár letech nemohli vydržet. Nebo vydrželi, ale stali se z nich spolubydlící bez vášně, pochopení a bez napojení na potřeby jeden druhého.

A tak se snažíme, jak umíme. Děláme to, co vidíme kolem sebe. Vzorce chování přebíráme od svých rodičů, z filmů, seriálů, od kamarádek.

Nejsmutnější je, že se naším příkladem inspirují i naše děti a nefunkční vzorce se přenesou do dalších generací!!!

Ale nezoufejte, všechno se dá zlepšit. Je čas vykročit z tohoto kolotoče a začít psát novou kapitolu svého života a svého vztahu.

CO MUSÍTE POCHOPIT

První, co musíme pochopit, je to, že tyto destruktivní vzorce, které jsme si v průběhu let vytvořili, nyní považujeme za svou součást. A neuvědomujeme si, že naší součástí nejsou. Že je můžeme kdykoli vyjmout, vyhodit a nahradit vzorci zdravými.

Vzorce, které nás přivedly až sem, nemůžou být ty samé vzorce, které nás z krize vyvedou ven. Až toto pochopíme, můžou se začít věci hýbat dopředu.

Můžu vám s jistotou slíbit, že existuje způsob, jak změnit váš vztahový program. A existuje způsob, jak z vašeho vztahu udělat to, po čem jste vždy snila!

Umíte si to představit? Jaké by to bylo?

Jak by to vypadalo?

Jak byste se cítila?

Myslím, že je čas to zjistit...

Představte si, že...

...se ráno probudíte a vedle sebe máte muže, který vás opravdu miluje.

Muže, který poslouchá vaše obavy, touhy a sny.

Muže, který se s vámi chce podělit o své myšlenky a pocity, protože vás má rád a protože mu na vás záleží.

Představte si, že...

… máte vedle sebe muže, který se dokáže vcítit do vašich potřeb a je ochoten udělat vše pro to, aby vás uspokojil. Když mluvíte, opravdu vás poslouchá. Nejenže slyší vaše slova, ale také rozumí tomu, co vám leží na srdci. Cítíte se viděna a slyšena, jako byste byli jeden.
… místo další hádky a náročného dne prožijete společně nezapomenutelný večer plný smíchu, radosti a sdílení společných zážitků.
… Váš partner rozumí vašim snům a podporuje vás v jejich dosažení. Jste v tom společně, jako tým, který tvoří svůj vlastní příběh.
… vaše ranní probuzení nedoprovází úzkosti z dalšího dne plného nedorozumění a napětí. Místo nejistoty a strachu z budoucnosti máte jasnou vizi nádherného vztahu, který vás naplňuje štěstím a radostí.
… váš muž tráví čas s vámi, protože vás miluje a protože mu na vás záleží. Váš muž si uvědomuje, jak důležitá jste a jak moc ho obohacujete.
… zažíváte radost z toho, že můžete být tou ženou, kterou jste vždy chtěla být. Ženou, která je sebevědomá, šťastná a spokojená ve svém vztahu.
… jste v jeho očích jedinečná a nenahraditelná. Jeho láska a obdiv jsou nekonečné, právě tak jako vaše láska k němu.
Možná vám to teď přijde jako nereálný sen. Ale věřte mi, možné to je. A já vám s tím mohu pomoci.

Chápu vaše pochybnosti a obavy.

Je normální, že máte strach z neúspěchu, obzvláště pokud jste se v minulosti snažila a neuspěla. Ale já vám mohu slíbit, že tato cesta je jiná. Tento kurz vám ukáže cestu, jak toho dosáhnout.

Protože každá žena si zaslouží být ve svém vztahu šťastná.

Legendární vztah za 30 dní

Konečně jste našla podrobný manuál, který vás krok za krokem provede klíčovými principy, které vám pomohou vytvořit ten nejlepší možný vztah.
Tohle není žádný obyčejný kurz. Je to výsledek dlouholetého výzkumu, praxe a schopností pochopit vztahy na daleko hlubší úrovni,  nežjak je vnímá většina lidí v naší kultuře.
"Legendární vztah za 30 dní" sestává z několika „informačně tučných“ kapitol. V každé naleznete 1-2 výuková videa plná nových informací a aha momentů. A k nim dostanete praktická cvičení, která okamžitě veškerou teorii přetaví do konkrétních akcí, které pasují na vaši unikátní osobnost.
Jsem skálopevně přesvědčená, že s ničím z toho, co budeme v kurzu probírat, jste se doposud nesetkala!

Co vás v kurzu čeká

6 LIDSKÝCH POTŘEB

Naučíte se, jak a proč my všichni, bez ohledu na pohlaví, věk nebo zkušenosti, potřebujeme neustále uspokojovat šest základních potřeb k tomu, abychom byli šťastní – jako jedinci i ve vztahu. Celý princip šesti potřeb si vysvětlíme, i to, jak někdy nevědomky využíváme své potřeby proti našim zájmům. To se vám po kurzu už nestane! Jakmile je pochopíme, můžeme lépe reagovat na potřeby druhých a naplňovat i své vlastní.

3 ÚROVNĚ VZTAHU

Poznáte tři úrovně, na kterých jednotlivé vztahy mohou fungovat. A právě ta která úroveň určuje, jestli vztah je, nebo není dlouhodobě „životaschopný“. A stejně tak určuje, jestli jsme, nebo nejsme v celé té hře zvané vztahy, šťastní. Objevte, kde se nacházíte nyní vy a podnikněte strategické kroky, abyste mohli vystoupat na vyšší úroveň.

VYTVÁŘENÍ NABÍDEK

Často nedokážeme poznat, kdy nám drahá polovička podává ruku na usmířenou, nebo touží po hlubším propojení. Tyto nabídky zůstávají nepovšimnuté a postupně dochází k zamrzání dobré vůle a vztah padá dolů.

VYTVOŘENÍ NEROZBITNÉHO VZTAHU

Prozkoumáte, jak vytvořit vztah, který je tak silný a pevný, že žádné překážky ho nedokážou rozbít.

UDRŽOVÁNÍ PARTNERSKÝCH VAZEB

Pro páry je velmi důležité si udržet své vazby, kterých okolí nebo vlastní děti nejsou součástí. Jak udržet vztah živý a zajímavý? Vztah, který je plný důvěry a pochopení?

CO DO VZTAHU PŘIDAT?

Objevíte, co můžete dělat, aby se váš vztah stal ještě silnější, plnější, radostnější.

MUŽSKÁ A ŽENSKÁ ENERGIE

Zjistíte, jak správně využívat mužskou a ženskou energii ve vztahu a jak vám to může pomoci zlepšit váš vztah. Toto je extrémně důležité téma – zvláště pro naši dobu, kdy se nám ženské a mužské principy zcela pomíchaly. A tak ženy jednají ve vztahu jako chlapi a muži vystupují zase jako ženské. Toto převrácené nastavení dělá problémy v polaritě, vášni a – řekněme si to na rovinu – pokud toto nevyřešíme, nemůžeme stoupat do výšin legendárního vztahu!

CO URČUJE ÚSPĚCH, NEBO SELHÁNÍ?

Nakonec se zaměříme na to, co skutečně určuje, zda je vztah úspěšný, nebo zda selže. Nebojte se, nejsou to rozdílnosti mezi partnery, s těmi se naučíte pracovat. Dobrá zpráva je, že úspěch máme ve svých rukách, nemusíme nečinně přihlížet, jak se vztah hroutí.
A jak můžeme vztah navíc ještě povzbudit, aby kvetl? To vše se dozvíte, budeme si o tom do podrobna povídat!

Hledáte něco, co vám pomůže vyřešit problémy ve vztahu?


Něco, co vás povede krok za krokem a ukáže vám, jak dosáhnout toho, po čem toužíte?
Jste připravena dostat ten nejlepší manuál?

Kurz "Legendární vztah za 30 dní" je přesně to, co potřebujete.


A nezapomeňte, že pokud si kurz koupíte ještě dnes, dostanete ho za nejlepší možnou cenu. Připravte se na cestu plnou objevování, poznávání a hlavně na cestu k vytouženému vztahovému štěstí.

Věřte mi, nebudete litovat!
PŘIDAT SE MŮŽETE TADY
No a teď přichází ta nejlepší část. Pokud objednáte online kurz "Legendární vztah za 30 dní", nejenže dostanete to nejlepší z dlouholeté praxe, výzkumu a zkušeností těch nejlepších vztahových expertů na světě, od kterých mám tu čest se učit dlouhodobě i já, ale také obdržíte tyto bonusy, které významně zvyšují hodnotu balíčku:

Co je ještě součástí kurzu:

1. Bonus: SEBENENÁVIST

Aneb jak můžu opravdu milovat toho druhého, když nenávidím sama sebe?

Často ve vztazích vidíme, že jeden z partnerů sám sebe opravdu nenávidí. Jak s tím pracovat, na co se zaměřit, abych se měla ráda? A tak mohla skutečně od srdce začít milovat i svého muže a své děti.

2. BONUS: CO KDYŽ JSME KAŽDÝ JINÝ A NEPASUJEME DOHROMADY?

V tomto bonusovém modulu se zaměříme na rozdíly mezi vámi a vaším partnerem, které mohou být na první pohled zdánlivě nepřekonatelné. 

Uvidíte, že i když se lišíte, neznamená to, že to musí být konec. Naopak, naučím vás, jak tyto rozdíly využívat ve svůj prospěch a jak z nich těžit k vytvoření silného a harmonického vztahu.

Ukážu vám, jak transformovat tyto rozdíly na silné stránky vašeho vztahu, abyste z nich mohli čerpat energii místo toho, aby vás rozdělovaly.

3. BONUS: CO KDYŽ JSME PROŽILI DĚTSTVÍ, KDE SE K SOBĚ RODIČE NECHOVALI HEZKY?

Tento bonusový modul se zaměří na to, jak si poradit se vzorci chování, které jsme si osvojili z našeho dětství a které nám nyní mohou škodit ve vztazích.

Pomůžu vám pochopit, jak tyto vzorce ovlivňují vaše chování ve vztahu a jak je můžete změnit.
Ukážu vám, jak zvládnout tyto destruktivní vzorce a nahradit je efektivnějšími a zdravějšími vzorci chování.

4. BONUS: INDIVIDUÁLNÍ ONLINE KOUČOVÁNÍ SE MNOU.

Jako další bonus dostáváte jednu hodinu koučování v hodnotě 2400 Kč. Tento bonus je naprosto unikátní a dá vám možnost probrat konkrétní věci z vašeho života na individuálním online sezení. Jen Vy a já nad tématem dle Vašeho výběru.

A to vše za cenu, ...

... kterou by stál jen samotný kurz. Tak neváhejte a vstupte do světa legendárních vztahů už dnes! Klikněte na tlačítko "Koupit nyní" a začněte psát novou kapitolu svého vztahu... a svého života!

VIP

 • Vstup do kurzu Cesta ke šťastnému vztahu: Legendární vztah za 30 dní v hodnotě 16 000 Kč
 • BONUSY v hodnotě 1 500 Kč
 • 3 x 60 minutové sezení jeden na jednoho v hodnotě 7 200 Kč. Společný čas strávíme nad otázkami a problémy, které budete mít chuť probírat v danou chvíli a které vás zásadním krokem posunou vpřed. 

Celková hodnota balíčku je
27 100 Kč.

Nyní jen za

6200 Kč
KOUPIT

STANDARD

 • Vstup do kurzu Cesta ke šťastnému vztahu: Legendární vztah za 30 dní v hodnotě 16 000 Kč
 • BONUSY v hodnotě 1 500 Kč

Celková hodnota balíčku je
19 900 Kč.

Nyní jen za

2600 Kč
KOUPIT
Garance vrácení peněz
Chápu, že se může zdát riskantní věřit někomu, koho jste třeba teprve potkala, a investovat do něčeho, co je pro vás nové. Proto jsem připravila pro všechny zákaznice kurzu "Legendární vztah za 30 dní" záruku vrácení peněz.

Pokud z nějakého důvodu nebudete s kurzem souznit, můžete se na mě obrátit a já vám vrátím 100% vaší investice. Riziko je tedy nulové. Získat můžete vše, nemám pochybnosti, že by kurz nefungoval.

Jak na reklamaci? Stačí mi napsat email do 10 dní od nákupu kurzu a peníze vám vrátím. Chci, abyste se cítila v bezpečí a věděla, že tady jsem pro vás.

A jak to, že se nemusíte bát, že by kurz nefungoval? Protože mám s koučováním mužů i žen na vztahová témata zkušenosti. A především se v oboru neustále a intenzivně vzdělávám a učím se od světových špiček, které mají do vztahů co mluvit. Jsem nadšená, že objevuju funkční věci, které mají magický potenciál obrátit vztahy v dobrém slova smyslu vzhůru nohama. Bohužel se někdy stává, že instituce a odborníci u nás tyto poznatky nezohledňují. A to je ohromná škoda.

Tak neváhejte a vstupte do světa legendárních vztahů už dnes! Klikněte na tlačítko "Koupit nyní" a začněte psát novou kapitolu svého vztahu... a svého života! 

Já totiž vím (mimo jiné i ze své vlastní zkušenosti ve vztahu), že to funguje.

Vím, že někdy rozhodování bolí

Někdy se dokonce vědomě rozhodneme zůstat stát na místě a čekat, že štěstí přijde samo. 
Upřímně řečeno většinou samo nepřichází a my se cyklíme ve stále stejných destruktivních vzorcích.
A u toho můžeme do konce života zůstat. 
Ale nemusíme.

Volba je jen na vás

Proto vám chci nabídnout tu nejlepší možnou motivaci k tomu, abyste neváhala ani vteřinu a posunula svůj vztah kupředu.

Mám pro vás speciální nabídku. Pokud se k nám přidáte nyní, dostanete celý kurz "Legendární vztah za 30 dní", včetně všech bonusů, za kamarádskou cenu, která se neodmítá! Pak se cena vrátí na původní úroveň, o desítky procent výš.

Pokud toužíte mít věci v životě jiné (a lepší), je tady a teď ten správný čas. Neodkládejte své štěstí na později, protože později může být příliš pozdě.

Klikněte na tlačítko "Koupit nyní" a začněte psát novou kapitolu svého vztahu... a svého života!
KOUPIT NYNÍ
Investujete do sebe, do svého vztahu a tím pádem do svého šťastnějšího a naplněného života.
Získáte přístup k unikátnímu online kurzu "Legendární vztah za 30 dní", který vás provede krok za krokem cestou k vytvoření harmonického a spokojeného vztahu.
Dostanete také čtyři krásné bonusy, které vás vezmou v konkrétních případech ještě víc do hloubky.
A to vše za zlomek ceny, pokud se rozhodnete včas! 

Proč právě se mnou?

Jsem partnerka, manželka, máma dvou dětí a spokojená žena svého muže, kterého si nesmírně vážím a obdivuji ho za vše, čím pro mě a naše děti je. Být šťastná v partnerském vztahu je vlastně nejvíc, protože nám to dává energii do všeho dalšího, co v životě děláme.
Spokojený vztah dvou lidí – metaforicky řečeno – vnímám jako studnu plnou čisté vody, ze které oba čerpají tolik, kolik právě chtějí a potřebují. A oba o studnu pečují, aby čistá voda byla ještě průzračnější a lepší než kdy dřív.
A pokud to zatím takto ve vztahu nemáte, nezoufejte, jeden musí vždy začít. A já vám gratuluju, že to jste právě vy!

Studium humanitních oborů na vysoké škole mě oklikou přivedlo na cestu osobního rozvoje, který jsem si okamžitě zamilovala. Jsem certifikovaný kouč a mentor. Škola, ze které vycházím, se nazývá Strategic Intervention Coaching (studium trvá 3-4 roky). Mám tedy tu čest se dlouhodobě učit od nejlepších na světě v oboru osobního rozvoje a vztahů.

Mou velkou vášní je objevovat a zkoumat životní štěstí u sebe i svých klientů. A hlavně – UVÁDĚT JEJ V ŽIVOT.

Protože načíst si chytré knihy mnohdy opravdu nestačí! Je to hlavně o správných technikách, které všechny načerpané ZNALOSTI převedou do ZKUŠENOSTÍ A POCITŮ na úrovni těla, ne k pouhému logickému pochopení. 

Koneckonců – když přijde na věc, nic jiného než pocit ze života nemáme, že? 

Tak jaký se ho rozhodnete mít právě Vy? Špatný, normální, dobrý, nebo skvělý?! 

Volba je jen na vás a já se těším na případnou spolupráci.

Pavlína Žáková

Štěstí bydlí v hlavě

moje@stestibydlivhlave.cz
+420 777 780 030


Časté otázky

Ráda bych vám odpověděla na některé otázky a obavy, které se mohou vynořit, než se rozhodnete pro tento kurz. Rozumím tomu, že každá investice do sebe sama vyvolává určité pochybnosti. Tak pojďme na to.

1

MÁM OBAVU, ŽE KURZ NEBUDE FUNGOVAT.

Tohle chápu. Ale dovolte mi říct, že tento kurz byl vytvořen na základě mnohaletého zkoumání a testování těch největších světových špiček v oblasti psychologie a vztahů. A já mám tu čest to předávat dál. Navíc, pokud z nějakého důvodu nebudete s kurzem spokojená, vrátím vám peníze zpět. Takže riziko je nulové.

2

NEMÁM TOLIK ČASU, ABYCH SE VĚNOVALA ONLINE KURZU.

Vím, jaký je to pocit. Ale tento kurz je navržen tak, aby byl flexibilní. Můžete ho absolvovat kdykoli, kdekoliv a podle svého tempa. Není třeba se tlačit do přísných časových rámců, přístup do kurzu budete mít celé dva roky!

3

KURZ JE PRO MĚ PŘÍLIŠ DRAHÝ.

V tomto se určitě mýlíte. Pokud vezmeme v úvahu hodnotu, kterou dostanete, a změny, které mohou nastat ve vašem životě, cena kurzu je vlastně velmi nízká. A navíc, pokud objednáte do konce časového limitu, dostanete kurz za kamarádskou cenu.

4

JE TENTO KURZ OPRAVDU PRO MĚ? CO KDYŽ MÁM SPECIFICKÉ PROBLÉMY VE VZTAHU?

Kurz je navržen tak, aby poskytl hloubkovou sondu do toho, jak fungují vztahy a jak je možné je vylepšit. Ačkoli každý vztah je jedinečný, existují určité univerzální principy, které můžete uplatnit v jakémkoli vztahu a zlepšit ho o sto procent. Pokud máte specifické problémy, budete mít možnost mě kontaktovat a já se pokusím vám co nejlépe poradit.

5

JE TENTO KURZ I PRO MUŽE?

Kurz je designován s mírným fokusem na ženy. Ale funkční principy, které jsme se měli všichni učit už na základní škole (a neučili) jsou platné napříč různými věkovými kategoriemi, kulturami, národnostmi i pohlavím. Na osobních setkáních koučuji na vztahy i muže a vím, že spousta důležitých věcí, které jsou náplní kurzu, jim v běžném životě unikala. Takže KURZ MUŽŮM VELMI DOPORUČUJI.
Za těch pár týdnů trvání kurzu se můžete posunout mílovými skoky vpřed a velmi výrazně navýšit energii ve vztahu. Tím kupodivu podpoříte také svou sebehodnotu, navýšíte pocit štěstí a spokojenosti ve svém vztahu i v životě. Byla by škoda nechat si tu možnost utéct.

Věřte mi, že tento kurz je investicí, která se vám mnohonásobně vrátí. Proč zůstat stát na místě, když můžete rozkrýt netušené možnosti, které vám život nabízí?

Stačí udělat první krok a začít. 
PŘIDAT SE MŮŽETE TADY

 

Na závěr chci jen říct jednu důležitou věc.

Vy jste teď na rozcestí a máte před sebou několik možností:

 • Můžete pokračovat dál ve starých kolejích, které vás nicméně dovedly přesně do místa, kde jste právě teď.
 • Můžete hledat svá vlastní řešení, což může být dlouhá a mnohdy i bolestivá cesta.
 • Nebo můžete využít mojí nabídky a vykročit na cestu, kterou jsem pro vás připravila - cestu plnou poznání, rozvoje a hlavně cestu k lepšímu, šťastnějšímu a hlavně legendárnímu vztahu.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, já to respektuji. Protože jsem přesvědčena, že každý z nás má svůj vlastní rytmus, svou vlastní cestu a své vlastní rozhodnutí.

Ale nezapomeňte, že pokud se rozhodnete pro mou nabídku, získáte přístup k unikátnímu online kurzu LEGENDÁRNÍ VZTAH ZA 30 DNÍ, který vás provede krok za krokem cestou k vytvoření harmonického a šťastného vztahu.Dostanete také čtyři exkluzivní bonusy, které významně zvyšují hodnotu balíčku a ještě hlouběji vás zasvětí do tajů fungování vztahů.

A to vše za absolutní zlomek ceny, pokud se rozhodnete VČAS - do vypršení časového limitu!

Já věřím, že si zasloužíte být šťastná. A věřím, že to dokážete. Ať už se rozhodnete jakkoliv, držím vám palce. A pamatujte, že jste silná, úžasná a krásná žena, která si zaslouží být milovaná!

Reference


„...neváhala bych tě doporučit komukoli, protože koučování s tebou má smysl ... a velký přínos do budoucna...“


Zdravím Pavlí,

Tímto bych ti chtěla poděkovat za lekce v kaučování. Líbí se mi tvůj profesionální přístup (včasnost, připravenost, odbornost, tvůj zájem, jak vše bereš s vážností a nezlehčuješ ani malé trable, jak vždy vyjadřuješ podporu, zároveň oceňuji i kreativitu v kaučování, volbě zajímavých metod při práci, zkušené vedení lekce, navození příjemné atmosféry, tvoji pomoc v řešení problémů v různých životních situacích - ať už v osobních, tak i pracovních).

Coaching s tebou se mi moc líbí. Pochopila jsem, že lekce šité na míru (směřované k výběru správné cesty na základě vlastních přání a pocitů, na základě odpovídání si na tvoje velmi dobře namířené otázky k jádru problémů - jsou daleko přínosnější než vše obecně studovat na internetu. Je fajn, že dnes je na webu dostupné téměř vše (rady, kurzy, podcasty...), ale ne vždy vedou k okamžité změně...kdežto tvoje lekce mě vedly k tomu, že jsem na sobě postupně začala více pracovat, přemýšlet o věcech (kariéře, osobní životě)...snažím se měnit věci k lepšímu....neváhala bych tě doporučit komukoli... protože koučování s tebou má smysl..a velký přínos do budoucna...

Těším se na příští setkání,
Maja
Marie N.

Pro mě osobně je paní Žáková odborník, kterého můžu jen doporučit a budu se těšit na další sezení.


Tohle bylo moje první setkání s koučem. A i když jsem neměla žádná velká očekávání, dopředu jsem ani nevěděla, do čeho jdu a neměla stanovený cíl, tak mě paní Pavlína nadchla a se setkání jsem odcházela s pozitivní náladou a chutí se sebou pracovat. Myslím, že žijeme v težké době a každy by potřeboval někoho, komu může svěřit svoje strachy a aby mu ukázal pohled na věc z jiné prespektivy. Pro mě osobně je paní Žáková odborník, kterého můžu jen doporučit a budu se těšit na další sezení.

Pavla R.

Pavlína je ten správný člověk, na kterého se obrátit, pokud chcete ve svém životě něco změnit či zlepšit.


Při povídání s Pavlínou jsem v sobě pociťovala nesmírný klid, zcela přirozeně jsem byla schopná otevřít se jí a postupně mluvit o všech svých problémech, obavách, radostech, starostech i přáních. Pavlína je velice empatická a pozorná posluchačka, trpělivě naslouchá a následně klade otázky, které člověka donutí opravdu se zamyslet a hledat odpovědi - důvody, souvislosti a řešení. Snažila se mě navést k postupným malým změnám, které mi udělají každý den o něco lepší. Každý máme svá malá i velká trápení a je zbytečné být na ně sami. Pavlína je ten správný člověk, na kterého se obrátit, pokud chcete ve svém životě něco změnit či zlepšit. Souhlasím s tím, že štěstí opravdu bydlí v naší hlavě :-)

Kateřina S.

S Pavlínou jsme na hodinovém sezení došly k přínosným a praktickým radám. Po sezení přišly pocity úlevy a radosti.


S Pavlínou jsme na hodinovém sezení došly k přínosným a praktickým radám, jak mám vyřešit svůj problém tak, abych mohla být ve svém každodenním životě více spokojená. Je velmi příjemná žena, pozorně naslouchá a naladí se na vás tak, že se cítíte, že si povídáte s kamarádkou, které můžete říct všechno, a kterou skutečně zajímá to, jak se cítíte. Také mi vysvětlila, z čeho vychází některé mé pocity, že jsou naprosto normální a díky tomu jsem pochopila, jak s nimi vědomě pracovat, abych se cítila lépe. Po sezení přišly pocity úlevy a radosti.

Anna B.
Kateřina S.

Pro mě to byl jeden z nejpřínosnějších kurzů, jakými jsem kdy prošla. Pavli, jsi úžasná průvodkyně, opravdu moc si vážím toho, s jakým nasazením a ochotou jsi nás celou dobu pošťuchovala, směřovala, ladila. Děkuji moc za všechny odpovědi i na nejdrobnější otázky, motivaci a povzbuzování, za každý Tvůj postřeh. Je z Tebe cítit, že to děláš opravdicky, srdcem.


Krásný den, milé ženy,

Ráda bych sdílela své dojmy a zkušenosti z kurzu Pozvedni své sebevědomí, najdi svou jedinečnost. Do kurzu jsem se přihlásila jednak ze zvědavosti, co se nejen o sobě dozvím, protože Pavlu znám jako skvělou holku a úžasnou srdcařku, a tušila jsem, že to, co bude předávat, bude propracované až do posledního detailu. Zároveň jsem již delší dobu hledala, co by mohlo být to moje, to, co jde skutečně ze mě. Tak se to hezky potkalo.

Pro mě to byl jeden z nejpřínosnějších kurzů, jakými jsem kdy prošla. Přesto, že jsem do té doby vůbec nedávala šanci online kurzům, tady jsem to z výše uvedených důvodů poprvé zkusila. Byla jsem mile překvapena, že jak forma, tak časový rámec kurzu mi vyhovoval. Moc se mi líbilo, že Pavla vždy dané téma dostatečně vysvětlila, ale nebyla to nadbytečná nudná omáčka, a přecházela rovnou do praxe, takže videa na daný týden byla tak akorát dlouhá. Čas mezi jednotlivými lekcemi byl moc fajn a důležitý jako prostor pro to, aby si téma sedlo, posunulo se, vnitřně se zkompletovalo. Vzhledem k termínu kurzu a plnému létu jsem chvílemi nestíhala, ale postupně jsem dodělávala chybějící úkoly, a například až na konci se vrátila k úplnému začátku, který mi napřed vůbec nešel poskládat. To ale nevadilo, protože vše do sebe nakonec hezky zapadlo.

Pavli, jsi úžasná průvodkyně, opravdu moc si vážím toho, s jakým nasazením a ochotou jsi nás celou dobu pošťuchovala, směřovala, ladila. Děkuji moc za všechny odpovědi i na nejdrobnější otázky, motivaci a povzbuzování, za každý Tvůj postřeh. Je z Tebe cítit, že to děláš opravdicky, srdcem, že Ti opravdu záleží na každé jednotlivé účastnici, aby byla spokojena, aby si z kurzu odnesla to, co se snažíš předat a co potřebuje. Při tom všem nic nenutíš, jen nabízíš a šikovně se ptáš. S laskavostí, sršícím optimismem, neskrývaným nadšením pro věc a ještě v rovině respektující komunikace otvíráš a naťukáváš komnaty i dalších přidružených témat, které – ač se prvně vůbec nemusí zdát – můžou v té cestě přinést velkou pomoc a prozření. Líbila se mi i doplňující cvičení, protože i v drobné otázce k zamyšlení jsem si vlastně zvědomila celé své bytostné směřování.

Tebe i kurz moc doporučuju, obzvlášť těm, kteří se hledají - název kurzu je výstižný 😉. Díky Tobě se mi mozaika začala hezky skládat, ještě se to utřepává, ale už vidím ten směr a vím, jak se mám cítit, abych to byla skutečná já. Je to obrovská úleva a vnitřní radost, a za to ze srdce děkuji.

Všem, kdo se do kurzu přihlásíte, také velmi doporučuji se co nejaktivněji zapojit do fb skupinky zřízené ke kurzu. A to říkám jako člověk, který nikdy nic na fb nepíše a nesdílí, bylo to pro mě obrovské vykročení z komfortní zóny, ale i tu vzájemnou komunikaci, nápady a podporu s dalšími účastnicemi jsem vnímala jako velmi důležitou a přínosnou.

Držím pěsti vám všem, ať nacházíte samy sebe, a za mě je Pavla skvělá volba jako průvodkyně na této cestě. Ukázala mi tímto na svém příkladu, že to, když děláme něco ze srdce a ze své opravdové podstaty, můžeme být hned od začátku i lepší než známější a déle působící kolegyně.

Jana

Celý koncept kurzu a Pavly neustálá podpora v průběhu dá opravdu každému prostor si pořešit "to své". Každému, kdo se chce ve svém životě posunout zas o kus dál, bych kurz pod vedením Páji určitě doporučila!


S Pájou jsem měla několik koučovacích sezení už dříve. Byla sem spokojená s Pavly přístupem a velmi mi sedla i po osobní stránce svým projevem. Nikam mě nikdy netlačila, pouze citlivé vnímala mé potřeby a jemně udávala směr, kterým jsem se dostávala k vnitřním odpovědím na své vlastní otázky.

Bohužel naší spolupráci přerušil covid, a tak sem byla moc ráda, když Pája založila projekt Štěstí bydlí v hlavě – ženy a osobní růst a k němu spustila nabídku účasti na svém online kurzu Najdi svou jedinečnosti, pozvedni své sebevědomí.

Kurz mi pomohl utřídit si myšlenky, vidět jasněji svůj směr, své hodnoty a cíle. Provětrala jsem své nápady, ale i kostlivce ve skříni. Strašně mě bavilo odpovídat si na návodné otázky od Pavly, které bych si sama nikdy nepoložila a ani bych netušila, že na ně znám odpověď.
Celý koncept kurzu a Pavly neustálá podpora v průběhu dá opravdu každému prostor si pořešit "to své".

Každému, kdo se chce ve svém životě posunout zas o kus dál, bych kurz pod vedením Páji určitě doporučila!

Lůca

Opravdu vyzkoušejte, nebudete litovat, je to zkušenost nepřenosná, protože každý jsme originál. Pavlína je profesionál a jsem jí moc vděčná za takovou pomoc.


Chtěla bych tímto moc poděkovat skvělé koučce Pavlíně Žákové a napsat svou zkušenost s kurzem Najdi svou jedinečnost, pozvedni své sebevědomí.

S takovýmto kurzem jsem dosud neměla žádnou zkušenost, ale zvědavost i jeho název, mě přesvědčil se přihlásit. Nevěděla jsem, co můžu očekávat a byla trošku skeptická, jak mi může pár týdnů pomoci.

Zpětně můžu směle napsat, že to byla skvělá investice do sebe sama a můžu říci, že za málo peněz jsem získala spousty poznání o sobě samotné.

Takže pokud váháte, tak do toho jděte. Nemůžete nic ztratit, jen získat.

Pavlína vede kurz online, pomocí videí, kdy vám velmi poutavou řečnickou, ale nenásilnou formou ukáže cestu, jak na sobě pracovat, kde a jak se posunout a pozvednout své sebevědomí, začnete uvažovat o sobě samé.

Dozvíte se spousty návodů a rad, co pro sebe i své cíle udělat a současně poznáte sebe samu. Začala jsem o sobě i svých konáních více přemýšlet. Na každý další díl jsem se vždy velmi těšila.

K videím se můžete kdykoliv během kurzu vracet. Pavlína vás dokáže svým příjemným vystupováním a poutavým povídáním pozitivně naladit. Je velmi empatická a získala i mou důvěru, takže jsem se dokázala svěřit i se svými (opravdu soukromými) problémy.

A ač je kurz online, tak mi Pavlína pokaždé pomohla i poradila individuálně a kdykoli jsem se na ní mohla obrátit. Kurz byl pro mne velmi přínosný. Nebudu vám prozrazovat detaily

Opravdu vyzkoušejte, nebudete litovat, je to zkušenost nepřenosná, protože každý jsme originál.

Pavlína je profesionál a jsem jí moc vděčná za takovou pomoc, protože Štěstí bydlí v hlavě!

Pavli moc díky!
Dana Šťastná

A to vše za cenu, ...

... kterou by stál jen samotný kurz. Tak neváhejte a vstupte do světa legendárních vztahů už dnes! Klikněte na tlačítko "Koupit nyní" a začněte psát novou kapitolu svého vztahu... a svého života!

VIP

 • Vstup do kurzu Cesta ke šťastnému vztahu: Legendární vztah za 30 dní v hodnotě 16 000 Kč
 • BONUSY v hodnotě 1 500 Kč
 • 3 x 60 minutové sezení jeden na jednoho v hodnotě 7 200 Kč. Společný čas strávíme nad otázkami a problémy, které budete mít chuť probírat v danou chvíli a které vás zásadním krokem posunou vpřed. Mrkněte do referencí níže, co o mně říkají mé milé klientky.

Celková hodnota balíčku je
27 100 Kč.

Nyní jen za

6200 Kč
KOUPIT

STANDARD

 • Vstup do kurzu Cesta ke šťastnému vztahu: Legendární vztah za 30 dní v hodnotě 16 000 Kč
 • BONUSY v hodnotě 1 500 Kč

Celková hodnota balíčku je
19 900 Kč.

Nyní jen za

2600 Kč
KOUPIT
apartmentmagic-wandsuntrashdiceheartstarenvelopegraduation-hatfilm-playbookusersstoremapspell-checkheart-pulsediamondthumbs-up