Webinář, který vdechne Vašemu vztahu nový život.

Děkuji vám za zájem o můj webinář. Odkaz na video Vám přistál ve Vaší emailové schránce.

Důležité: zkontrolujte složku spam / promo / hromadné, je možné, že se webinář ukrývá tam…

Víte, že nízké sebevědomí může být zabiják dobrých vztahů?

Ještě než z této stránky odejdete, mám pro vás exkluzivní nabídku.

4týdenní online kurz jak na sebevědomí.

  • Cítíte, že kdybyste posílila své sebevědomí, zlepšil by se jako mávnutím kouzelného proutku i váš partnerský a pracovní život?

  • Pomohlo by vám, kdybyste se na sebe začala dívat s láskou a obdivem a přestala se před problémy s partnerem zavírat k telefonu?

  • Chtěla byste mít víc energie a chuti do života?
  • Chcete se naučit sama sobě dodávat pozitivní energii a vidět krásu kolem sebe i v sobě?
  • Nedaří se vám odhalit, kde se vaše sebevědomí ukrývá,  jak ho najít a posílit?

  • Nevíte, jak se uvolnit a konečně se sama před sebou i partnerem cítit jistá, silná a zároveň klidná?


To všechno a mnohem víc objevíte v kurzu, který jde přímo k věci, žádná zbytečná omáčka. Jen teď a tady za 350 Kč.

Cena: 2300 Kč

OBJEDNAT JEN ZA 350 Kč.

CO V KURZU NALEZNETE?

MODUL 1

Bez zbytečného otálení si posvítíme na sebevědomí a ihned ho začnete navyšovat v tom nejpalčivějším bodě. Už konečně budete mít jasno v tom, kde všude vaše osobité sebevědomí vězí a jak na něj. 

Hned na začátku si představíme strategii, díky které odpinknete nefunkční vzorce a nahradíte je těmi, které ve svém životě toužíte mít. V neposlední řadě vás naučím účinnou techniku pro navýšení pocitu štěstí.

MODUL 2

Poznáte a přijmete své jedinečné hodnoty. Ale pozor – velmi podrobně a pod lupou, formou několika funkčních a mocných nástrojů. Díky nim se už konečně opřete o úžasné pilíře nesoucí vaši osobitou jedinečnost. 

Dále si důkladně proskenujete svůj život, navýšíte sebevědomí a utvrdíte se ve svém hodnotovém žebříčku.

MODUL 3

Tento týden zjistíte a přijmete své silné stránky. Bude to velmi uspokojivá činnost. Když poznáte svoje silné stránky, pochopíte samu sebe a osobnostně vyrostete, je to krásný pocit. Dále se budeme zabývat otázkou, kde všude se můžete svými silnými stránkami co nejvíce obklopit. Žít své silné stránky totiž znamená radost, hravost a potěšení v rámci všedních dní - v práci i rodině …

A bez nadsázky si otevřete dveře nečekaných možností.

MODUL 4

V posledním týdnu se již budete dívat na svou budoucnost jinýma očima. Poskytnu vám řadu všetečných otázek a technik, které vám odhalí další směr na vaší jedinečné cestě. Zažijete mocnou sílu vizualizace – navštíví vás tři nejdůležitější osobnosti a poradí vám, kam se dále ubírat. Odbrzdíme a konečně si dovolíte udělat první krůčky k novému životu.


Pokud je pro Vás sebevědomí téma, které ještě nemáte zcela vyřešené, doporučuji tento kurz. Jen na tomto místě je zlevněn z 2 300 Kč na 350 Kč.
OBJEDNAT JEN ZA 350 Kč.

Reference

Krásný den, milé ženy, ráda bych sdílela své dojmy a zkušenosti z kurzu Pozvedni své sebevědomí, najdi svou jedinečnost. 

Pro mě to byl jeden z nejpřínosnějších kurzů, jakými jsem kdy prošla. Moc se mi líbilo, že Pavla vždy dané téma dostatečně vysvětlila, ale nebyla to nadbytečná nudná omáčka, a přecházela rovnou do praxe, takže videa na daný týden byla tak akorát dlouhá. Čas mezi jednotlivými lekcemi byl moc fajn a důležitý jako prostor pro to, aby si téma sedlo, posunulo se, vnitřně se zkompletovalo.

Pavli, jsi úžasná průvodkyně, opravdu moc si vážím toho, s jakým nasazením a ochotou jsi nás celou dobu pošťuchovala, směřovala, ladila. Je z Tebe cítit, že to děláš opravdicky, srdcem, že Ti opravdu záleží na každé jednotlivé účastnici, aby byla spokojena, aby si z kurzu odnesla to, co se snažíš předat a co potřebuje. Při tom všem nic nenutíš, jen nabízíš a šikovně se ptáš. S laskavostí, sršícím optimismem, neskrývaným nadšením pro věc a ještě v rovině respektující komunikace otvíráš a naťukáváš komnaty i dalších přidružených témat, které – ač se prvně vůbec nemusí zdát – můžou v té cestě přinést velkou pomoc a prozření. Líbila se mi i doplňující cvičení, protože i v drobné otázce k zamyšlení jsem si vlastně zvědomila celé své bytostné směřování.

Tebe i kurz moc doporučuju, obzvlášť těm, kteří se hledají - název kurzu je výstižný 😉. Díky Tobě se mi mozaika začala hezky skládat, je to obrovská úleva a vnitřní radost, a za to ze srdce děkuji.

Držím pěsti vám všem, ať nacházíte samy sebe, a za mě je Pavla skvělá volba jako průvodkyně na této cestě. Ukázala mi tímto na svém příkladu, že to, když děláme něco ze srdce a ze své opravdové podstaty, můžeme být hned od začátku i lepší než známější kolegyně.

JANA

apartmenttrashdicefilm-play