Děkuji vám za zájem o můj webinář

Link k videu Vám přistál ve Vaší emailové schránce. Opravdu si toho vážím, že Vás můj webinář zajímá. Pro mě je toto téma velmi důležité.
Ještě než z této stránky odejdete - mám pro Vás nabídku, která je jen na tomto místě. Nikde jinde ji s 85% slevou už nenajdete. 
Často totiž začneme řešit vztahy s partnerem a neřešíme samy sebe. Ale mít pěkný vztah k sobě je nezanedbatelná součást dobrých vztahů nejen partnerských, ale i s okolím - ať už se jedná o rodiče, kamarády, nebo třeba šéfa a kolegy v práci.
Nabízím Vám jen tady a teď možnost vstoupit do 4 týdenního online kurzu: 

Najdi svou jedinečnost, pozvedni své sebevědomí.

OBJEDNAT JEN ZA 350 Kč.

CO V KURZU NALEZNETE?

MODUL 1

Bez zbytečného otálení si posvítíme na sebevědomí a ihned ho začnete navyšovat v tom nejpalčivějším bodě. Už konečně budete mít jasno v tom, kde všude vaše osobité sebevědomí vězí a jak na něj. 

Hned na začátku si představíme strategii, díky které odpinknete nefunkční vzorce a nahradíte je těmi, které ve svém životě toužíte mít. V neposlední řadě vás naučím účinnou techniku pro navýšení pocitu štěstí.

MODUL 2

Poznáte a přijmete své jedinečné hodnoty. Ale pozor – velmi podrobně a pod lupou, formou několika funkčních a mocných nástrojů. Díky nim se už konečně opřete o úžasné pilíře nesoucí vaši osobitou jedinečnost. 

Dále si důkladně proskenujete svůj život, navýšíte sebevědomí a utvrdíte se ve svém hodnotovém žebříčku.

MODUL 3

Tento týden zjistíte a přijmete své silné stránky. Bude to velmi uspokojivá činnost. Když poznáte svoje silné stránky, pochopíte samu sebe a osobnostně vyrostete, je to krásný pocit. Dále se budeme zabývat otázkou, kde všude se můžete svými silnými stránkami co nejvíce obklopit. Žít své silné stránky totiž znamená radost, hravost a potěšení v rámci všedních dní - v práci i rodině …

A bez nadsázky si otevřete dveře nečekaných možností.

MODUL 4

V posledním týdnu se již budete dívat na svou budoucnost jinýma očima. Poskytnu vám řadu všetečných otázek a technik, které vám odhalí další směr na vaší jedinečné cestě. Zažijete mocnou sílu vizualizace – navštíví vás tři nejdůležitější osobnosti a poradí vám, kam se dále ubírat. Odbrzdíme a konečně si dovolíte udělat první krůčky k novému životu.


Pokud je pro Vás sebevědomí téma, které ještě nemáte zcela vyřešené, doporučuji tento kurz. Jen na tomto místě je zlevněn z 2 300 Kč na 350 Kč.
OBJEDNAT JEN ZA 350 Kč.
apartmenttrashdicefilm-play