Velmi mě těší, že máte zájem na sobě pracovat. Děkuji Vám za důvěru.

Přihlašovací údaje ke kurzu „Najdi svou jedinečnost, pozvedni své sebevědomí“ Vám za pár okamžiků přistanou ve Vaší emailové schránce. Zkontrolujte si složky Promo, Hromadné a Spam, kdyby tam můj email nedopatřením vklouznul.

A protože si moc vážím Vaší důvěry a odhodlání pozvednout svůj život na vyšší úroveň kvality, ještě pro Vás něco mám:

Pouze na této stránce si můžete koupit komplexní kurz „Legendární vztah za 30 dní“ za nejnižší možnou cenu.

PLUS vám k tomu přidávám hodinu individuálního online koučování. Pouze Vy a já nad jakýmkoli tématem z Vašeho života.Takto výhodně to jinde nenajdete.

Cena: 8600 Kč
OBJEDNAT JEN ZA 2600 Kč

Hledáte něco, co vám pomůže vyřešit problémy ve vztahu?

Nebo vztah zrestartovat, udělat z něj něco, o čem jste si netroufali ani snít?
Jste připraveni dostat ten nejlepší manuál? Kurz “Legendární vztah za 30 dní” je přesně to, co vás tam krok po kroku dovede.

Stačí udělat rozhodnutí, že nechcete budoucnost svého vztahu nechat náhodě. Štěstí musíte jít naproti.
Obrovské množství nových informací, které se k vám zatím nedostaly.
Hodně praktických cvičení, aby se nové poznatky staly realitou.

Co vás v kurzu čeká

6 LIDSKÝCH POTŘEB

Naučíte se, jak a proč my všichni, bez ohledu na pohlaví, věk nebo zkušenosti, potřebujeme neustále uspokojovat šest základních potřeb k tomu, abychom byli šťastní – jako jedinci i ve vztahu. Celý princip šesti potřeb si vysvětlíme, i to, jak někdy nevědomky využíváme své potřeby proti našim zájmům. To se vám po kurzu už nestane! Jakmile je pochopíme, můžeme lépe reagovat na potřeby druhých a naplňovat i své vlastní.

3 ÚROVNĚ VZTAHU

Poznáte tři úrovně, na kterých jednotlivé vztahy mohou fungovat. A právě ta která úroveň určuje, jestli vztah je, nebo není dlouhodobě „životaschopný“. A stejně tak určuje, jestli jsme, nebo nejsme v celé té hře zvané vztahy, šťastní. Objevte, kde se nacházíte nyní vy a podnikněte strategické kroky, abyste mohli vystoupat na vyšší úroveň.

VYTVÁŘENÍ NABÍDEK

Často nedokážeme poznat, kdy nám drahá polovička podává ruku na usmířenou, nebo touží po hlubším propojení. Tyto nabídky zůstávají nepovšimnuté a postupně dochází k zamrzání dobré vůle a vztah padá dolů.

VYTVOŘENÍ NEROZBITNÉHO VZTAHU

Prozkoumáte, jak vytvořit vztah, který je tak silný a pevný, že žádné překážky ho nedokážou rozbít.

UDRŽOVÁNÍ PARTNERSKÝCH VAZEB

Pro páry je velmi důležité si udržet své vazby, kterých okolí nebo vlastní děti nejsou součástí. Jak udržet vztah živý a zajímavý? Vztah, který je plný důvěry a pochopení?

CO DO VZTAHU PŘIDAT?

Objevíte, co můžete dělat, aby se váš vztah stal ještě silnější, plnější, radostnější.

MUŽSKÁ A ŽENSKÁ ENERGIE

Zjistíte, jak správně využívat mužskou a ženskou energii ve vztahu a jak vám to může pomoci zlepšit váš vztah. Toto je extrémně důležité téma – zvláště pro naši dobu, kdy se nám ženské a mužské principy zcela pomíchaly. A tak ženy jednají ve vztahu jako chlapi a muži vystupují zase jako ženské. Toto převrácené nastavení dělá problémy v polaritě, vášni a – řekněme si to na rovinu – pokud toto nevyřešíme, nemůžeme stoupat do výšin legendárního vztahu!

CO URČUJE ÚSPĚCH, NEBO SELHÁNÍ?

Nakonec se zaměříme na to, co skutečně určuje, zda je vztah úspěšný, nebo zda selže. Nebojte se, nejsou to rozdílnosti mezi partnery, s těmi se naučíte pracovat. Dobrá zpráva je, že úspěch máme ve svých rukách, nemusíme nečinně přihlížet, jak se vztah hroutí.
A jak můžeme vztah navíc ještě povzbudit, aby kvetl? To vše se dozvíte, budeme si o tom do podrobna povídat!
Cena: 8600 Kč
OBJEDNAT JEN ZA 2600 Kč
apartmentmagic-wandsunstarusersstoremapspell-check